500 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz

Salep Cinsel Gücü Artırır Mı?

Salep Cinsel Gücü Artırır Mı?

Bugünlerde birçok erkek hayatlarında azalmış bir cinsel dürtüyle mücadele ediyor. Bu problem, stres seviyeleri yükseldikçe, iş hedefleri zorlaştıkça, kendine zaman ayıramadıkça ve ilişkileri zayıfladıkça Y kuşağı için daha belirgin hale geldi. Fakat bazı bitkilerin cinsel gücü olumlu anlamda etkilediği söyleniyor. Peki, salep cinsel gücü artırır mı? İşte, detaylar…

Salep Stresi Azaltmaya Yardımcı Olur

Cinsel dürtü ve zayıf cinsel performansın en yaygın nedenlerinden biri stres olduğundan, salep bitkisi başlangıçta stres seviyelerini azaltmaya yardımcı olabilir. Stres seviyeleri yüksek olduğunda, tansiyon da yükselir. Kan basıncı yüksek olduğunda, tüm arterlere giden kan akışını kısıtlar, dolayısıyla iktidarsızlığın önde gelen nedenlerinden biri haline gelir. Salep bir adaptojendir, yani adrenal bezleri güçlendirir ve savaş ya da kaç reaksiyonlarımızı iyileştirir.

Salebin Afrodizyak Etkisi Vardır

Salep, uzun senelerden bu yana popüler olan bir içecektir. Salep bitkisinin eski zamanlardan beri afrodizyak etkisinin olduğu söylenir. Aslında, salep, bitkisel afrodizyak ürünlerinde çok yaygın bir bileşendir. Erkekler salep tüketmeye başladığında, vücutlarında nitrik oksit üretimi uyarılır. Bunun sonucunda cinsel organlara kan taşıyan kan damarları genişler. Bu da cinsel istek ve tatminin artmasına neden olur. Günümüzdeki araştırmalar da bunu kanıtlar niteliktedir. Salep, libido kaybı ve hatta erektil disfonksiyon için yaygın bir tedavi yöntemi haline gelmektedir.

Daha Yüksek Testosteron Seviyesi

Salebin testosteron seviyelerini önemli ölçüde artırdığı kanıtlanmıştır. Erkekler yaşlandıkça vücutlarında testosteron üretimi önemli ölçüde azalır. Aslında testosteron seviyesinin 30 yaşından sonra her yıl erkeklerde yüzde 0,4-2 düştüğü söyleniyor. Bu düşüşün belirtileri saç dökülmesinde, kas kütlesinde kayıplarda ve yatakta kalma yeteneğini kaybetmede görülebilir.

Salebin iyi bir cinsel yaşamı geri getirmede yardımcı olduğu iki yol var. Birincisi, testosteron üretimine yardımcı olur. Luteinize edici hormon ve testosteronun serum seviyelerini yükseltir ve erkeklerde cinsel hormonların doğal dengesini canlandırır.

İkinci olarak, salebin kortizol büyümesini engelleyerek stresi azalttığı bilindiğinden, doğal testosteron azalmasının gecikmesine de yardımcı olur. Bu da vücudun düzgün cinsel işlevi için testosteron seviyelerini optimum tutmaya destek olur. Aynı zamanda salep, sperm sayısını ve kalitesini de yükselttğinden bahsedilmektedir.

Halk arasında salebe "tavşan taşağı" denilmektedir. Bu ifadeden de anlaşılacağı üzere geçmiş zamanlarda da salebin cinselliğe faydasının farkında olunduğu bilinmektedir. Bu faydaları görebilmek için doğal katkısız saf salep tüketmek gerekmektedir. Bazı firmalar salep satıyoruz diye içine bir çok bileşen katmaktadırlar. Bucak Salep olarak saf katkısız sahlep satışı hizmeti vermekteyiz. Ürünlerimiz için salep sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Salebi yazın dondurma olarak, kışında içecek olarak tüketebilirsiniz. Afiyet ve sağlıkla

İlginizi çekecek başka bir yazı

Bucak Salebi Nasıl Yapılır?

Paylaş:

500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Stoktaki Ürünler Aynı Gün Kargo
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı